سایر دسته ها

کولرهای گازی شرکت اجنرال بهترین ها

کولرهای گازی شرکت اجنرال بهترین ها

کولرهای گازی شرکت اجنرال بهترین ها

کولرهای گازی دیواری اجنرال در نوع اسپیلت موجود می‌باشند. جدا کردن و سر هم بندی کردن قطعات آن ها بسیار راحت صورت گرفته و نصبی سریع و راحت دارند. وزن این کولر گازی سبک بوده و در نتیجه با کم ترین فشار و سختی به دیوار نصب می‌شود. این کولرها جزو کولرهای گازی ریموت دار بوده و از راه دور قابل کنترل می‌باشند. ظرفیت سرمایشی و گرمایشی این کولرها با توجه به مدل آن ها متفاوت می باشد، اما همگی آن ها از نوع کولرهای کم مصرف در رده ی A می باشند.

این کولرها با توجه به ظرفیتی که دارند، برای انواع آب و هوا های معتدل و حاره ای مناسب می باشند.

ایجاد محیط آرام و آسوده با عملکردی بالا، طراحی انعطاف پذیر، تعمیر راحت، سرویس کردن آسان، قابلیت اطمینان بالا از مزیت های مهم این کولرهای گازی می باشد.

کولرهای گازی شرکت اجنرال بهترین ها

کاربردهای کولرهای گازی تولید شده در شرکت اجنرال

کولرهای گازی تولید شده در شرکت اجنرال تنها یک دستگاه خنک کننده نبوده و با خرید آن ها می توانید صاحب یک وسیله گرمایشی و یک وسیله ی تهویه مطبوع و تصفیه کننده هوا شوید.

این وسیله در تابستان های داغ هوایی بهاری و مطبوع را برای شما فراهم کرده و در روزهای گرم تابستان با هوایی دلچسب و گرم میزبان شما می شود. تهویه مطبوع این دستگاه که مرهون وجود فیلترهای قابل شست و شو و مرغوب با روزنه های بسیار بسیار کوچک خود می باشد که توانایی جذب انواع میکروارگانیسم ها، ذرات معلق، ذرات آلرژی زا، و بوهای نامطبوع را دارد.

اگر در مناطقی زندگی می کنید که با هجوم باد و طوفان های شدید مواجه هستید، و همیشه لایه ای از خاک وسایل زندگی شما را کاور کرده است، خرید این کولر نجات دهنده می باشد، زیرا علاوه بر تهویه و تصفیه ی هوا و حذف ذرات معلق و بوهای نامطبوع، شما را از دردسرهای گردگیری مداوم و بی نتیجه نجات می دهد.

اگر بوی سیگار افراد سیگاری در محیط برای شما زجر آور است، با خرید این کولر می توانید خود را از این دردسر نجات دهید.

برای بالا بردن عملکرد و راندمان کولر حداقل ماهی یکبار فیلترها را با آب ولرم و مواد شوینده ی طبیعی شست و شو نمایید، به دلیل بافت مستحکم و باکیفیت این فیلترها بارها و بارها قابلیت شست و شو داشته و از بین نمی رود.

مبردهای به کار رفته شده در کولرهای گازی شرکت اجنرال

با توجه به مدل های کولرهای گازی تولید شده در شرکت اجنرال، مبرد یا گاز خنک کننده این کولرها می تواند متفاوت باشد. مدل های جدیدتر کولر گازی که از نوع کولرهای اینورتر می باشند و ویژگی اسمارت اسکن را دارند، دارای مبرد باکیفیت R410 می باشد. مدل های قدیمی تر کولرگازی دارای مبرد خنک کننده R22 می باشد.

این دو گاز تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند، اما به طور کلی مبرد خنک کننده R410 اثر تخریبی بر روی لایه اوزون نگذاشته و برای محیط زیست سازگارتر می باشد. اما مبرد R22 بر روی لایه اوزون اثر تخریبی دارد. از طرفی مبرد R22 مصرف برق کمتری نسبت به مبرد R410 دارد، اما با وجود تکنولوژی اینورتر، تشخیص دمای بدن افراد، وجود فن های قوی در کولرهایی که دارای این مبرد می باشند، این ویژگی جبران شده و در کل کولرهای جدیدی که دارای این مبرد می باشند مصرف برق کمتری نسبت به کولرهای معمولی دارند.

نکات مربوط به مراقبت از کولر گازی تولید شده در شرکت اجنرال

مراقبت از کولر گازی اجنرال برای دوام عمر این وسیله برقی ضروری می باشد، لذا بعد از خرید کولرگازی اجنرال حتما دفترچه ی راهنما را مطالعه بفرمایید.

سرویس های دوره ای کولرگازی از اهمیت بالایی برخوردار بوده و برای عملکرد بالای دستگاه و افزایش عمر آن، لازم است که هر 6 ماه یکبار دستگاه را سرویس نمایید.

دمای کولرگازی اجنرال را روی دمایی معتدل تنظیم نمایید، و اجازه دهید که کولر روی همین دما کار کند، این روش خوبی برای صرفه جویی در مصرف برق می باشد.

کولر گازی اجنرال دارای پنل های داخلی می باشد که این پنل ها حتما باید تمیز نگه داشته شوند.

زمانی که کولر در حال کار کردن می باشد، حتما در و پنجره ها را بسته نگه دارید.

کولر گازی اجنرال دارای فیلترهایی می باشد که بدون این فیلترها عملکرد دستگاه مختل می شود، برای داشتن مکش قوی کولر و تصفیه و تهویه ی مطبوع حتما ماهی یکبار فیلترها را شسته و در صورت لازم تعویض نمایید.

در حد امکان از وسایل گرمازا کمتر استفاده نمایید، تا استفاده از کولرگازی و مصرف برق به حداقل برسد.

به محض اینکه متوجه شدید کولر دارای صدای غیر طبیعی می باشد، حتما برای رفع آن اقدام نمایید، چون ممکن است موتور کولر دچار مشکل شده باشد که با صرف هزینه ی جزئی رفع نقص شود، اما در صورت بی توجهی به این نشانه ها ممکن است نقص جدی به کولر وارد شده و موتور کولر سوخته و هزینه های زیادی را تحمیل نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *