قوانین و تعرفه تبلیغات

تعرفه تبلیغات

تبلیغات در هر کسب و کاری یکی از مهم ترین فاکتورها برای موفقیت در آن کسب و کار می باشد. امروزه با همه گیر شدن اینترنت یکی از بهترین و موثر ترین روش های تبلیغاتی، انواع تبلیغات اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ می باشد. وبسایت تبلیغاتی گرند مارکت گندم بستری مناسب و پربازه برای معرفی کسب و کارهای موجود در زمینه پوشاک، لباس، کیف و کفش و مد فراهم نموده است. روش های تبلیغاتی موجود در سایت گرند مارکت گندم بسیار متنوع می باشند و با تعرفه های مناسب، بازدهی بسیار بالایی دارند. در ادامه لیست تمامی تعرفه های تبلیغاتی گرند مارکت گندم موجود هست. جهت دریافت مشاوره و سفارش تبلیغ مورد نظر خود می توانید از طریق تلگرام با شماره ۰۹۹۰۹۲۵۸۰۳۰ در ارتباط باشید.

روش‌های تبلیغاتی:

۱- پست معمولی:

در این روش تبلیغاتی، یک پست با محتوای معرفی کسب و کار شما و ویژگی های آن و معرفی محصولات شما ایجاد می گردد. این پست شامل لینک وبسایت و کانال تلگرامی شما، انواع خدمات و محصولات شما، آدرس و شماره تماس های شما و تصاویری از نمونه محصولات شما می باشد. پست های تبلیغاتی وبسایت گرند مارکت گندم معمولا پس از سه روز در جستوجوی گوگل در صفحه اول و لینک اول ظاهر می شود که می توانید از این طریق بازدید و ورودی خوبی دریافت کنید. هر پست معمولی درون صفحات داخلی مرتبط با محتوای پست قرار می گیرد. به عنوان مثال پست معرفی تولیدی پوشاک زنانه در صفحات مربوط به پوشاک زنانه قرار می گیرد.

هزینه رزرو یک ماهه این نوع تبلیغ

۳۵۰۰۰ تومان است

هزینه رزرو سه ماهه این نوع تبلیغ

۷۰۰۰۰ تومان است

۲- پست ویژه:

این روش تبلیغاتی نیز همانند پست معمولی می باشد و محتوای آن همانند پست معمولی است. ویژگی بارز پست های ویژه این است که پست های ویژه، درون صفحه اصلی سایت گرند مارکت گندم قرار می گیرند. به همین دلیل این پست ها بازدید بیشتری دریافت کرده و دارای جایگاه ویژه ای درون سایت ما دارند. صفحه اصلی سایت گرند مارکت گندم ۸ پست ویژه دارد که به سه دسته زیر تقسیم بندی و ارزش گذاری شده اند. تمامی پست های ویژه وبسایت گندم فقط قابلیت رزرو یک ماهه دارند.

هزینه رزرو ۲ پست اول

۱۰۰۰۰۰ تومان است

هزینه رزرو ۲ پست دوم

۸۰۰۰۰ تومان است

هزینه رزرو ۴ پست آخر

۶۰۰۰۰ تومان است

۳- بنر تبلیغاتی:

این روش تبلیغاتی برای بسیاری از شما آشنا می باشد. درون صفحات وبسایت گندم جایگاه های خاصی در نظر گرفته شده است که شما می توانید بنرهای تبلیغاتی خود را چه به صورت تصویر ثابت و چه به صورت تصاویر متحرک قرار دهید. بنرهای تبلیغاتی وبسایت گندم با توجه به جایگاهشان، دارای قیمت و ارزش متفاوتی هستند. بنرهای تبلیغاتی وبسایت گندم را بیشتر از بازه یک ماهه نمی توان رزرو کرد
وبسایت گندم برای صاحبان کسب و کاری که تمایل به انجام تبلیغ به صورت پست و به صورت بنر دارند، شرایط ویژه ای فراهم کرده است. به این صورت که صفحه خاصی به شکل این صفحه برای تبلیغ شما طراحی می شود که محتوای آن شامل معرفی کسب و کار شما و ویژگی های آن بوده و لیست محصولات و خدمات شما را نشان می دهد. همچنین لینک وبسایت و کانال تلگرامی و پیج اینستاگرام شما را نیز نمایش داده و تصاویری از نمونه محصولات شما را دارد. کاربران وبسایت گندم با کلیک بر روی بنر تبلیغاتی شما، وارد صفحه اختصاصی شما شده و از این طریق می تواند وارد وبسایت یا کانال تلگرامی شما شود. محتوای ایجاد شده نیز بعد از ۳ روز در صفحه اول سرچ گوگل ظاهر می شود.

با افزودن ویژگی محتوا به بنر تبلیغاتی شما مبلغ ۳۰۰۰۰ تومان به هزینه بنر اضافه می شود

هزینه رزرو بنرهای تبلیغاتی با توجه به جایگاه بنر

از ۴۰۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰۰ تومان می باشد

۴- تبلیغات متنی:

در قسمت سایدبار سمت راست وبسایت گرند مارکت گندم بخشی مخصوص تبلیغات متنی شما در نظر گرفته شده است. تبلیغات متنی به این صورت می باشد که با کلمات کلیدی خاصی که مربوط به کسب و کار شماست، به سایت و یا کانال تلگرامی شما بک لینک می دهیم و از این طریق می توانید سئو وبسایت خود را تقویت کنید و همچنین ورودی مشتری برای محصولات خود داشته باشید. تبلیغات متنی فقط قابلیت رزرو ماهانه را دارند.

هزینه رزرو تبلیغات متنی

۳۰۰۰۰ تومان می باشد

۵- بنر پاپ آپ:

در این روش تبلیغاتی یک بنر پاپ آپ با ابعاد ۵۰۰ در ۵۰۰ پیکسل درون سایت قرار می گیرد که با ورود کاربر به وبسایت گندم ابتدا بنر پاپ آپ نمایش داده شده و سپس محتوای صفحه نمایش داده می شود. بنر پاپ آپ ویژه ترین نوع تبلیغ وبسایت گرند مارکت گندم می باشد و می توانید با رزرو این نوع تبلیغ بازدید و ورودی بسیار بالایی دریافت کنید. این روش تبلیغاتی بسیار پربازه بوده و راندمان بسیار بالایی دارد زیرا هر کاربری که وارد سایت گندم شود، به صورت ویژه بنر تبلیغاتی شما را مشاهده می کند. این بنر تبلیغاتی پاپ آپ به وبسایت و یا کانال تلگرامی شما لینک می شود و با کلیک بر روی آن کاربر به وبسایت و یا کانال تلگرامی شما منتقل می شود. بنر پاپ آپ را فقط می توان در بازه زمانی یک ماهه رزرو کرد.

هزینه رزرو بنر پاپ آپ

۵۰۰۰۰۰ تومان می باشد

۶- تبلیغات ریپورتاژ:

در این روش تبلیغاتی یک مقاله تقریبا ۱۰۰۰ کلمه ای با محتوای آموزشی و یا معرفی یک محصول خاص آماده شده و در سایت گرند مارکت گندم قرار می گیرد. در این مقاله با کلمات کلیدی خاصی به وبسایت شما بک لینک میخورد. این روش تبلیغاتی مناسب برای کسانی هست که وبسایت دارند و برای بهبود سئو سایت و ارتقاء رتبه گوگل سایت شما بسیار مناسب و موثر می باشد. تبلیغات ریپورتاژ را میتوانید یک ساله و یا به صورت دائم رزرو نمایید.

هزینه رزرو یک ساله

۱۵۰۰۰۰ تومان می باشد

هزینه رزرو دائم

۴۰۰۰۰۰ تومان می باشد

۷- لیست‌های پربازدید:

وبسایت گرند مارکت گندم لیست هایی از تولید کننده ها و عمده فروشان در بخش های مختلف با عنوانین پوشاک زنانه، پوشاک مردانه، پوشاک بچگانه، پوشاک مجلسی و... تهیه کرده است که در این لیست ها نام و لینک سایت و یا کانال تلگرامی فروشندگان قرار دارد و پربازدید ترین صفحات وبسایت گندم به شمار می روند. با قرار دادن نام و لینک کانال خود در این صفحات نیز می توانید ورودی و مشترهای مناسبی برای کسب و کار خود داشته باشید. این لیست ها را می توانید یک ماهه و یا سه ماهه رزرو کنید.

هزینه رزرو یک ماهه

۱۵۰۰۰ تومان می باشد

هزینه رزرو سه ماهه

۳۰۰۰۰ تومان می باشد