درباره ما

معرفی تولیدی ها و عمده فروشان پوشاک

مجموعه پخش پوشاک گندم پیدایش خود را مدیون توسعه و بسط شبکه های اجتماعی نوین طی دو سال اخیر می داند.

این مجموعه همزمان با رونق کسب و کار ها و فعالیت های صنفی و تجاری در فضای مجازی تشکیل شده و توانسته است در شاخه هایی از پوشاک به شکل موثر و قدرتمندی فعالیت نماید.

حاصل فعالیت مجموعه های مجازی همچون پخش پوشاک گندم در دو سال اخیر حذف زمینه های واسطه گری کاذب و غیر ضروری، آگاهی و آشنایی هرچه بیشتر صاحبان فروشگاه ها و مغازه های تک فروشی به بازیگران اصلی عمده فروشی (تولیدکنندگان و واردکنندگان عمده آنچه به اصطلاح دست های اول بازار نامیده می شود) بوده است. از برکات این امر افزایش سود فروشندگان و تک فروشی ها و در عین حال عرضه محصولات با قیمت های پایین تر بوده است.

مجموعه های مجازی پوشاک به این شکل با اطلاع رسانی دقیق وبردن کاتالوگ ها و محصولات به تلفن های همراه و دستگاه های شخصی صاحبان فروشگاه ها ، به راحتی واسطه های کاذب را حذف نموده و باعث رونق هرچه بیشتر این بازار اصلی و حیاتی کشور با تامین رضایت مردم و مصرف کنندگان شده اند.

حال “گندم” با در اختیار گرفتن اولین و معتبرترین سایت معرفی عمده فروشان و تولید کنندگان و تاسیس واحد “گراند مارکت گندم” و تشخیص رسالت خویش در مقطع فعلی بازار پوشاک ایران و متعهد دانستن خود به حفظ و تعمیق دستاوردهای کارنامه ی دو ساله ی مجموعه های مجازی پوشاک، پروژه ی خویش را گسترش اطلاع رسانی، رصد تحولات لحظه ای بازار پوشاک ایران، بررسی روند پیشرفت شبکه های اجتماعی و میزان اقبال آن ها در جذب کاربران قرار داده است.

گراند مارکت گندم می کوشد با استقرار یک رابطه ی تعاملی مستمر و موثر میان فروشگاه های پوشاک در سطح کشور و تامین کنندگان اصلی ، روند حذف واسطه های غیرضروری را گسترش دهد. به این امید که در مقیاس کشوری مصرف کنندگان ایرانی بتوانند به محصولات مورد نظر خویش با نازل ترین قیمت ها دسترسی داشته باشند.

بنابراین گراند مارکت گندم، یاری رسان سرمایه گذاران و تولیدکنندگان اصلی پوشاک ایران، یاور کسب و کارهای کوچک درتامین اجناس خود از دست های اول و کاهش هزینه های خویش و همراه خانواده ها درصرفه جویی اقتصادی می باشد.